فیلتر ممنوع!

توقیف ۴۷ خودروی لوکس در شمال تهران

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از تشدید طرح برخورد قانونی پلیس با رانندگان حادثه ساز خودروهای مدل بالا در پایتخت خبر داد.

امیر شکیب - Amir Shakib

به گزارش خبرگزاری صداوسیما سردار سرتیپ تیمور حسینی درحاشیه اجرای این طرح در خیابان شهید اندرزگو گفت: این طرح در شش ماه نخست امسال(بهار و تابستان) برای برقرای آرامش و امنیت مردم که به علت خُنکی هوا در ساعات پایانی شب از تفرجگاه‌ها استفاده می‌کنند، با شدت بیشتری در تهران اجرا می شود.

وی افزود: پیشگیری از سرعت‌های سرسام آور، کَل کَل کردن‌های بچه گانه برای به رخ کشیدن قدرت خودروهای لوکس یکدیگر، حرکات مارپیچ، لایی کشیدن‌های بی مهابا و شناسایی رانندگانی که در حالت غیرعادی به رانندگی پرخطر اقدام می کنند، مهم‌ترین اهداف این طرح است.

سردار حسینی گفت: پلیس برای تشخیص قطعی وضع غیر عادی برخی از رانندگان معلوم الحال اقدام به گرفتن تست الکل می کند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ افزود: معرفی راننده متخلف به مراجع قضایی، توقیف خودرو به مدت سه شبانه روز، اعمال قانون به مبلغ دو میلیون ریال و درج پنج نمره منفی در انتظار رانندگان متخلف و حادثه ساز خودروهای لوکس پایتخت است.

دراین طرح که دیشب(پنج‌شنبه شب) از ساعت ۲۲ تا ۵ بامداد درشمال شهر تهران به ویژه خیابان‌های شهید اندرزگو و محدوده سعادت آباد با حضور بیش از ۲۴۰ تیم راهور، انتظامی و امداد اجرا شد در مجموع ۴۷ خودروی لوکس حادثه ساز شناسایی، توقیف و به پارکینگ منتقل شد.

منبع

0 thoughts on “توقیف ۴۷ خودروی لوکس در شمال تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.