فیلتر ممنوع!

صدورحکم غنچه قوامی

Ghoncheh-Ghavami-saham-news-450x256

محمود علیزاده طباطبایی در گفت وگو با ایلنا ضمن بیان این موضوع که تاکنون سه هفته از پایان جلسه غنچه قوامی می گذرد، افزود: با وجود اینکه به ماگفته شده رای موکل بنده صادرشده، اما این حکم هنوز به ما ابلاغ نشده است.

وکیل غنچه قوامی افزود: البته امروز رئیس دادگاه حکم صادر شده را بنده نشان داد که طبق آن موکلم به یک سال حبس محکوم شده بود.

علیزاده طباطبایی درپاسخ به این سوال که آیا احتمال تخفیف دراین حکم وجود دارد یا خیر، افزود: با توجه به اینکه غنچه قوامی هیچ‌گونه سوء سابقه ای نداشته، براساس ماده ۳۷ و ۳۸ قانون مجازات اسلامی دادگاه می تواند تخفیف قائل شود.

علیزاده طباطبایی در پاسخ به این سوال که آیا اتهام جدیدی متوجه قوامی است؟ گفت: اطلاع ندارم اما درملاقاتی که روزچهارشنبه غنچه قوامی با مادرش داشته، اعلام کرده اتهامی جدیدی به او تفهیم نشده است.

علیزاده طباطبایی درپاسخ به اینکه آیا ملاقاتی با غنچه قوامی داشته است یا خیر، افزود: دادگاه نامه ای نوشته و براساس حکم دادگاه بنده به عنوان وکیل، می توانم با موکلم دیدار داشته باشم اما این دیدار به دلایلی انجام نشده و جز جلسه دادگاه، ملاقاتی با موکلم نداشته ام.

منبع

0 thoughts on “صدورحکم غنچه قوامی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *