فیلتر ممنوع!

تأکید خامنه‌ای بر توقف آموزش یونسکو به زنان و کودکان ایرانی

یک مقام بلندپایه سپاه پاسداران از تأکید آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی،  بر توقف فعالیت یونسکو در ایران در زمینه آموزش زنان و کودکان خبر داد. یونسکو که از سازمان‌های تخصصی وابسته به سازمان ملل متحد است در زمینه‌های آموزشی و علمی و فرهنگی و تربیتی فعالیت می‌کند که ایران نیز در آن عضویت دارد.

امیر شکیب - امیرشکیب - Amir Shakib

محمدحسین نجات، معاون فرهنگی و اجتماعی فرمانده سپاه پاسداران که دیروز در مشهد سخن می‌گفت، برخی رسانه‌ها و سازمان‌های خارجی و بین‌المللی را به دشمنی با جمهوری اسلامی ایران متهم کرد و گفت: رسانه هایی مانند “بی.بی.سی”، “من و تو” و تشکل های مردمی و غیردولتی مانند “یونسکو”، «جزو جریان فرهنگی معارض انقلاب اسلامی» در خارج از کشور هستند.

معاون فرمانده سپاه گفت: یونسکو با هدف آموزش کودکان ایران، بیش از ۵ هزار مهدکودک در دولت هفتم و هشتم در کشور تأسیس کرد و همچنین به آموزش‌هایی در حوزه زنان، خانواده و بهداشت در ایران می‌پردازد.

به گفته این مقام سپاه، علی رغم این که رهبر جمهوری اسلامی، بر پایان دادن به فعالیت‌های یونسکو در ایران تأکید کرده، اما هنوز این سازمان در حال فعالیت است.

رهبر جمهوری اسلامی بارها از “جنگ نرم” و “تهاجم فرهنگی” غرب علیه ایران سخن گفته است.

چندی پیش نیز مدیرحوزه های علمیه قم گفت که «دشمنان برای مهدکودک‌ها هم برنامه دارند».

آرزو ذکایی‌فر، مدیر کل امور کودکان سازمان بهزیستی کشور، سال گذشته اعلام کرد که «ساماندهی مهدهای کودک» در دستور کار قرار گرفته و قرار شده ۲ هزار مهدکودک به بسیج خواهران واگذار شود.

منبع

0 thoughts on “تأکید خامنه‌ای بر توقف آموزش یونسکو به زنان و کودکان ایرانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *