فیلتر ممنوع!

مصباح یزدی و احمدی نژاد برای ائتلاف محافظه کاران رادیکال در انتخابات آینده به تکاپو افتاده‌اند

گفته می شود که از هم اکنون ۴۷ نفر از یاران نزدیک احمدی نژاد وارد فعالیت های انتخاباتی شده اند. این در حالی است که شایعات فراوانی درباره ورود مجدد سعید جلیلی به عرصه انتخابات توسط جبهه پایداری در بازار سیاست شنیده می شود.

امیر شکیب - Amir Shakib

برخی اخبار جسته و گریخته در رسانه های کشور نشان می دهند که افراطیون جناح محافظه کار کشور از هم اکنون کوشش هائی را برای تدارک انتخابات مجلس آغاز کرده اند.

محمود احمدی نژاد از یکسو و مصباح یزدی رئیس جبهه پایداری از سوی دیگر دست به تحرکات انتخاباتی زده و این جا و آنجا جلسات مشورتی بر پا می کنند.

گفته می شود که از هم اکنون ۴۷ نفر از یاران نزدیک احمدی نژاد وارد فعالیت های انتخاباتی شده اند. این در حالی است که شایعات فراوانی درباره ورود مجدد سعید جلیلی به عرصه انتخابات توسط جبهه پایداری در بازار سیاست شنیده می شود. حتی گفته می شود که مصباح یزدی در نظر دارد وی را به مجلس برده و بعنوان ریاست مجلس به کرسی بنشاند.

یک سایت حامی روحانی شروع فعالیت های احمدی نژاد و جبهه پایداری را کوشش جریان مخالف دولت برای جلوگیری از به حاشیه رانده شدن تفسیر می کند.

در گفتگوئی با عبدالرضا تاجیک روزنامه نگار و تحلیلگر مسائل سیاسی که احمدی نژاد را به طیف رادیکال و تند روی محافظه کاران منسوب می کند اعتقاد دارد که با توجه به عملکرد منفی احمدی نژاد در سالهای گذشته طیف میانه رو و سنتی محافظه کار از او فاصله میگیرند و حتی به منتقد سرسخت او تبدیل شده اند.

بعقیده عبدالرضا تاجیک طیف تندروی محافظه کاران این شانس را دارد که از حمایت نیروهای نظامی و امنیتی برخوردار است و حتی در گذشته در برخی موارد حمایت های بیت رهبری را هم با خود داشته است.

منبع

0 thoughts on “مصباح یزدی و احمدی نژاد برای ائتلاف محافظه کاران رادیکال در انتخابات آینده به تکاپو افتاده‌اند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *