فیلتر ممنوع!

مستند «انقلاب ۵۷» بر جوانان تاثیر گذاشته است

غلامحسین الهام٬ سخنگوی دولت دهم: مستند «انقلاب ۵۷» بر جوانان تاثیر گذاشته است

۲۴ بهمن ۱۳۹۳

امیر شکیب-Amir Shakib

غلامحسین الهام٬ سخنگوی دولت دهم گفته مستند «انقلاب ۵۷» با «شبهات قوی» توانسته بسیاری از جوانان ایران را تحت تاثیر قرار دهد.
آقای الهام پس از تماشای مستند «انقلاب ۵۷» پخش شده از شبکه ماهواره‌ای «من و تو» در تازه‌ترین سخنرانی خود تلاش کرده درباره ضرورت انقلاب سال ۱۳۵۷ توضیحاتی ارئه دهد.
سخنگوی دولت دهم در توضیح این اقدام خود گفته مستند مذکور بسیاری از جوانان {حزب‌الله خیلی فعال را هم} تحت تاثیر قرار داده است.
الهام اضافه کرده همه مدارک و مستندات این مستند از آرشیو نهاد‌های جمهوری اسلامی استخراج شده است.
شبکه تلویزیونی «من و تو» چندی پیش مستندی پنچ قسمتی درباره انقلاب سال ۱۳۵۷ ایران پخش کرده که در این مستند تصاویر و صحنه‌های دیده نشده‌‌ای از آن وقایع به نمایش درآمده است.
این مستند با خشم گروهی از محافظه‌کاران تندرو در ایران نیز مواجه شده به طوری که اداره سیاسی سپاه پاسداران هم اعلام کرده اسناد این مستند از یک نهاد اطلاعاتی خارج شده است.

این مستند پنج قسمتی به قدری بر مردم ایران به خصوص جوانان تاثیر گذاشته که هفته گذشته احمد علم‌الهدی هم گفته جوانان نسل سوم درباره «حقانیت» انقلاب سال ۱۳۵۷ دچار «تردید» شده‌‌اند.
علم‌الهدی افزوده در حال حاضر این فکر به ذهن جوانان خطور کرده که «شاید» پهلوی حکومت «بر حقی» بوده است.

دوستانی که مستند ” انقلاب ۵۷ ” رو هنوز تماشا نکردند میتوانند از طریق لینک زیر به هر پنج قسمت این مستند دسترسی داشته باشند
کل پنج قسمت در یک صفحه
لینک های مجزا برای تک تک قسمت ها
قسمت اول
قسمت دوم
قسمت سوم
قسمت چهارم
قسمت پنجم

0 thoughts on “مستند «انقلاب ۵۷» بر جوانان تاثیر گذاشته است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *