فیلتر ممنوع!

فرمانده سپاه فجرفارس: دوباره می گویم سران فتنه«نجس سیاسی» هستند!

فرمانده سپاه فجر استان فارس با بیان این‌که «فرمانداران نان جمهوری اسلامی را می‌خورند و دراستانداری فارس از سران فتنه حمایت می‌کنند» گفت: اگر فرماندار داراب از سران فتنه و به طورمشخص از سیدمحمد خاتمی ابراز تبری نکند، هیچ راهی ندارد مگر این‌که عزل و کنار گذاشته شود!

امیر شکیب - Amir Shakib
به گزارش تنویر پایگاه اطلاع رسانی سپاه فجر استان فارس، «غلام‌حسین غیب پرور» در یادواره ۷۸ شهید شهر داریون که درمصلای نمازجمعه این شهرستان برگزار شد با اشاره به حمایت فرماندارشهرستان داراب از سیدمحمد خاتمی، ضمن تشکر و قدردانی از مواضع ایمانی نماینده ولی فقیه درفارس، گفت: به مدیران ارشد استان تذکر می‌دهم جلو بعضی فرمانداران را بگیرند و اگر این کار را نکنند من پاسدار کوچک مردم به اذن الله جلوشان می ایستم.

وی با بیان این‌که فرمانداران نان جمهوری اسلامی را می‌خورند و دراستانداری فارس از سران فتنه حمایت می‌کنند ادعا کرد: اگر فرماندار داراب از سران فتنه و به طورمشخص از سیدمحمد خاتمی ابراز تبری نکند هیچ راهی ندارد مگر این‌که عزل و کنار گذاشته شود.

سردارغیب پرور افزود: کسانی که می‌گویند بعد از دوهفته چرا ماجرا را تمام نمی‌کنید بدانند این موضوع بحث یک فرماندار نیست؛ بلکه موضوع یک خط فکری غلط و خطرناک است.

فرمانده سپاه فجر مدعی شد: درسال ۸۸ فتنه گران اطلاعات کشور را به دشمن دادند، منافع ملی را به خطر انداختند و کشور را به قربان‌گاه بردند و خیانت کردند!

سردار غیب پرور در ادامه ادعاهای خود اظهار داشت: با استدلال، منطق و به یقین عرض می‌کنم سیدمحمد خاتمی جزو سران فتنه است و نقشی که خاتمی داشت پر رنگ‌تر از میرحسین موسوی و کروبی بود.

وی با بیان این‌که «بعضی ها فضا را خالی دیدند و می‌خواهند سران فتنه را تطهیر کنند»، گفت: برای چندمین بار می‌گویم، سران فتنه «نجس سیاسی» هستند و قابل تطهیر نیستند مگر این‌که درساحت ملت توبه کنند.

فرمانده سپاه فارس با بیان این‌که اتفاق مهمی درکشور رخ داده به نام انقلاب اسلامی و۲۴۰ هزار شهید تقدیم این انقلاب شده است گفت: سپاه تاکنون بر مبنای اتحاد و یک دلی قدم برداشته و بر می‌دارد اما مسئولان رعایت کنند و از خطوط قرمز انقلاب عبور نکنند.

اظهارات این فرمانده سپاه درحالی‌ صورت می‌گیرد که مطابق وصیت‌نامه سیاسی-الهی بنیان‌گزارفقید جمهوری اسلامی، نظامیان از دخالت درسیاست، ورود به مجادلات سیاسی جاری در جامعه و دسته بندی دراحزاب و گروه‌های سیاسی به شدت منع و نهی شده اند.

منبع

0 thoughts on “فرمانده سپاه فجرفارس: دوباره می گویم سران فتنه«نجس سیاسی» هستند!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *