فیلتر ممنوع!

۲ نوه چهارمین شهید محراب به اعدام محکوم شده اند!

«» یکی از روحانیون برجسته قم و یزد و همسرش «مینا مناقب» توسط دادگاه ویژه روحانیت به اعدام محکوم شدند! به گزارش سحام، این زن و شوهر از نوادگان شهید آیت الله صدوقی چهارمین شهید محراب هستند.

امیر شکیب

لحظاتی پیش «مصطفی همت» فرزند شهید محمد ابراهیم همت در صفحه فیس بوک خود نوشته است:

«لحظاتی قبل مطلع شدم حجت‌الاسلام جعفری‌تبار و همسرایشان، خانم مَناقب، که هر دو از نوه‌های چهارمین شهید محراب شهید آیت‌الله صدوقی هستند، از طرف دادگاه ویژهٔ روحانیت به اعدام محکوم شده‌اند! آقای جعفری‌تبار به خلع لباس و سه بار اعدام محکوم شده و همسر ایشان به هشت سال زندان و اعدام محکوم شده است!»

گفته می شود آقای مجید جعفری تبار درتیرماه ۱۳۹۳ و مینا مناقب همسر وی در آبان‌ماه ۱۳۹۳ بازداشت شده است.

اتهامات آقای جعفری تبار «ارتداد، اتهامات مالی وارتباط با اجنه» ذکر شده است و همسرش نیز به دلیل «مشارکت در جرم» به اعدام محکوم شده است.

۱۱ تیرماه ۱۳۹۳ مجید جعفری تبار و مینا مناقب از نوادگان چهارمین شهید محراب آیت الله صدوقی، در گفت‌و گویی با خبرگزاری مهر به ذکر سجایای اخلاقی این شهید محراب پرداختند.

خانم مناقب اولین نوه آیت الله صدوقی نیز در مورد مرحوم صدوقی اظهار داشت: مرحوم صدوقی همبازی خوب من در روزهای کودکی و راهنمای بزرگ من در دوران نوجوانی و جوانی بود.

وی افزود: ایشان با همه مشغله ای که داشتند، وقت بسیاری برای خانواده خود می گذاشتند و بخش عمده ای از این وقت را صرف من که نوه اول ایشان بودم، می کردند.

Mina-Managheb-saham-news

مناقب ادامه داد: وقتی آلبوم های کودکی ام را ورق می زنم، می بینم باباجی در همه تولدهای من حضور داشتند و این همیشه برای من سئوال بود که ایشان این همه وقت را برای من از کجا قرض می گیرد.

منبع

0 thoughts on “۲ نوه چهارمین شهید محراب به اعدام محکوم شده اند!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.