فیلتر ممنوع!

مدیر عامل اپل گرایش جنسی‌ خود را علنی کرد

تیم کوک درباره این فاش‌گویی می‌گوید: «اگر شنیدن این موضوع که مدیر ارشد اپل گِی است به کسی که احساس تنهایی دارد کمک می‌کند یا شرایطی فراهم می‌آورد که شخصی به آنچه هست نزدیک‌تر شود، می‌ارزد که حریم خصوصی‌ام را به خطر اندازم.»
1947868_429073923910753_6853728728662702399_n
مدیر عامل #اپل: افتخار می‌کنم که گِی هستم
——————–
خبری که امروز رسانه به رسانه می‌چرخد مقاله داغ تیم کوک، مدیر ارشد #اپل درباره گرایش جنسی‌اش است. او در این نوشته فاش ساخته که سال‌هاست همجنسگراست. کوک یادآور شده که طی این مدت گرایش جنسی‌اش را در محیط کار مخفی نمی‌کرده اما زندگی خصوصی و حریم شخصی‌ برایش اهمیت داشته و آن را بروز نمی‌داده است. حالا تصمیم گرفته به خاطر کمک به گروه‌های مختلفی که برای برابری و ازدواج همجنسگرایان تلاش می‌کنند علائق جنسی‌اش را علنی سازد.

تیم کوک گِی بودن را یک موهبت الهی خوانده و گفته که به دنبال جلب توجه نیست و همواره جایگاهی فروتنانه را حفظ کرده است اما فکر می‌کند اعلام همجنسگرا بودن باعث اعتماد به نفس و آسودگی کسانی می‌شود که در گروه اقلیت جنسی قرار دارند: «خودم را یک فعال نمی‌دانم اما می‌فهمم که چقدر از فداکاری‌های دیگران بهره برده‌ام. پس اگر شنیدن این موضوع که مدیر ارشد اپل گِی است به کسی که احساس تنهایی دارد کمک می‌کند یا شرایطی فراهم می‌آورد که شخصی به آنچه هست نزدیک‌تر شود، می‌ارزد که حریم خصوصی‌ام را به خطر اندازم.»
منبع: بلومبرگ

پیش‌بینی می‌شود فاش‌گویی تیم کوک در فعالیت‌های گروه‌های امریکایی برای به رسمیت شناختن ازدواج همجنسگریان بسیار مفید و اثربخش باشد. امریکا از کشورهایی‌ست که با سرعتی عجیب طی ۱۱ سال گذشته حق ازدواج همجنسگرایان در ۳۲ ایالت آن به رسمیت شناخته شده است.

منبع: فیس بوک توانا

0 thoughts on “مدیر عامل اپل گرایش جنسی‌ خود را علنی کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.