فیلتر ممنوع!

بیخبری از وضعیت آرش صادقی پس از ۴۰ روز بازداشت

باوجود گذشت حدود ۴۰ روز از بازداشت آرش صادقی مسئولان اجازه تماس تلفنی منظم و ملاقات با بستگان را به وی نمی‌دهند.

arash-sadeghi_22

نزدیک به چهل روز از بازداشت آرش صادقی می‌گذرد و او همچنان بدون اینکه مقامات زندان اوین حتی کوچک‌ترین توضیحی درباره اتهام‌اش به خانواده‌ داده باشند در سلول انفرادی بند دو- الف سپاه نگهداری می‌شود.

با وجود پیگیری‌های فراوان خانواده این فعال سیاسی هیچ پاسخ روشنی به آن‌ها ارائه نمی‌شود و آرش صادقی این مدت را بدون داشتن حق ملاقات، تنها با چند تماس تلفنی حدود یک دقیقه‌ای گذرانده است.

یکی از نزدیکان وی به گزارشگر هرانا گفت: «آرش صادقی دانشجوی سابق دانشگاه علامه طباطبایی، که سال هشتاد و نه در جریان حمله ماموران اطلاعات به منزل، مادر خود را از دست داده است، امسال هفتم مهر ماه، برای چهارمین یا پنجمین سال پیاپی سالروز تولدش را داخل زندان گذراند.»

گفتنی است، آرش صادقی به تازگی درمان کتف آسیب دیده‌اش از حبس‌های گذشته را شروع کرده بود که با بازداشت مجدد او، این درمان در مراحل اولیه قطع شد.

آرش صادقی سال گذشته ۲۰ مهر ماه پس از حدود نوزده ماه انفرادی و آزار و اعتصاب غذا، از بند ۲۰۹ اطلاعات آزاد شد و قبل از اینکه یک سال کامل فرصت آزادی داشته باشد، پانزده شهریور ماه سال جاری بعد از یازده ماه آزادی، مجددا بازداشت و به بند دو- الف سپاه منتقل شد.

منبع

0 thoughts on “بیخبری از وضعیت آرش صادقی پس از ۴۰ روز بازداشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *