فیلتر ممنوع!

دیدار گوهرعشقی و قاسم شعله سعدی با خانواده محسن امیراصلانی

«گوهرعشقی»، مادر ستار بهشتی، وبلاگ نویسی که زیرشکنجه کشته شد، «قاسم شعله سعدی»، حقوق‌دان و نماینده سابق مجلس شورای اسلامی و«عطوفت رویین» از فعالان ملی- مذهبی با خانواده محسن امیراصلانی، زندانی عقیدتی که به تازگی به اتهام بدعت دردین، توهین به حضرت یونس(ع) و فسادفی الارض اعدام شد، دیدار کردند.
Amir-aslani-saham-news

به گزارش سحام، مادرستاربهشتی دراین دیدار ضمن شرح چگونگی بازداشت، شکنجه و شهادت فرزندش برای مادر محسن امیراصلانی، هم‌دردی عمیق خود را با وی اعلام کرد و برای مادر محسن امیراصلانی آرزوی صبر و بردباری بیشترکرد.

خانم عشقی، مادرستاربهشتی گفت: ما سیاسی نبودیم اما آنها با این اقدام شان ما را سیاسی کردند و من پس ازمرگ ناجوانمردانه فرزندم تصمیم گرفتم تا آخرپایداری کنم واجازه ندهم خون فرزندم پایمال شود و همچنان صدای او خواهم بود و ظلمی را که بر او رفته فریاد خواهم زد تا همه جهان صدای من و فرزند بی گناهم را بشنوند.

مادرمحسن امیراصلانی نیز ضمن شرح پرونده فرزندش و اتهامات بی اساسی که سیستم قضایی به او وارد کرده، از روحیه عالی فرزندش درملاقات آخر که چند ساعت قبل از اعدامش صورت گرفته بود، تعریف کرد: «درملاقات آخر ما بی‌قرار بودیم اما این محسن بود که ما را دل‌داری می‌داد. بارها گفت من احساس سبک‌بالی می‌کنم و به سوی معبود می‌روم اما خون من بر زمین برای ظالمان سنگین خواهد بود.»

«قاسم شعله سعدی» که از زندانیان سیاسی سابق است در دیداری جداگانه که«رویین عطوفت» نیز او را همراهی می‌کرد، ضمن اظهارهم‌دردی با خانواده امیراصلانی واظهارتاسف عمیق ازاین اتفاق، ضمن تسلی دادن به خانواده، آنها را به پیگیری حقوقی پرونده فرزندشان فراخواند.

Amir-aslani-saham-news

عطوفت رویین، فعال ملی- مذهبی که خود نیز از زندانیان سیاسی سابق است و ازسوی دادگاه انقلاب به یازده سال زندان محکوم شده، خطاب به پدر و مادر محسن امیراصلانی گفت: محسن فقط فرزند شما نیست، برادرما نیزهست وهرکدام ازما به نوبه ی خودسیستم قضایی را به چالش خواهیم کشید که چرا یک جوان دین‌دار و مفسر قرآن را به خاطر ارائه تفسیری متفاوت ازقرآن و دگراندیشی وقرائت متفاوت از دین اعدام کرده اند.

Amir-aslani-saham-news

منبع

0 thoughts on “دیدار گوهرعشقی و قاسم شعله سعدی با خانواده محسن امیراصلانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *