فیلتر ممنوع!

رهبر امت مسلمین و مسلمات بعد از یک هفته از بیمارستان مرخص شد

رهبر جمهوری اسلامی بعد از یک هفته غیبت که طبق قانون اساسی هر موقع رهبر نتواند مسئولیت های خود را انجام دهد چه بصورت دئمی و چه موقت باید شورائی متشکل از رئیس جمهور، رئیس قوه قضائیه و رئیس مجلس خبرگان مسئولیت های ایشون رو به عهده بگیرن، نگرفتن و آقا راس امور رو از روی تخت بیمارستان در دست داشت و ملت رو هدایت میکرد مرخص شد و در روز ترک بیمارستان مصاحبه انجام داد که از جانب این حقیر جای تامل دارد…..

.

اول از همه ایشون بعد از کلی مظلوم نمائی و نمایش و تائتر در پی بدست آوردن دل مردم بود و میخواست چهره منفور خودش رو در پشت این مظلوم نمائی مخفی کند

مسئله بعدی بخش مربوط به تشکر از مردم و قشر های خاص بود که میخواست ایشون تاکید کنه از همه نوع قشر جامعه مورد لطف قرار گرفته و چندین بار تکرار کرد این بخش صحبت هایشان

نکته بعدی سوتی عاقای رهبر بود در مورد پیام های محبت آمیز بروی دستگاه های ابکترونیک، بنده متوجه نشدم که دوستان روی در یخچال و روی صفحه تلویزبون برای ایشان ابراز همدردی کردند یا اینکه منظور آقا صفحه اجتماعی بوده که این مدت پست ها و کامنت ها رو میخوندن

و در بخش آخر میرسیم به تفریح عاقا که باعث فراغ خاطر ایشان شده. و اون هم تماشای اظهار نظر های آمریکائی ها در مورد داعش و مواضع اونها نسبت به ایران، هر چند که صحبت های ایشون همراه با حرص و عقده ی داخلی بود. ولی نکات و جملات ایشون حائز اهمیت و تاسف است. در زیر به چند نمونه اشاره میکنم.

به نقل از ایشون: چه افتخاری بالاتر از این که آمریکا از یک کار دستجمعی از ما مایوس باشد، این باعث افتخار ماست!!!!!!

واقعا شما از اینکه از شما در حرکات و تصمیم های گروهی ایران را دخالت ندهند که در همسایگی ایران در جریان هست افتخار میکنید….؟؟؟؟؟

به نقل از ایشون: بعضی از مقامات موافق بودن ولی من مخالفت کردم …..!!!!

یعنی اینکه اگر مقامات دولت و ملت به این نتیجه برسند و موافق باشند در اموری که شاید به نفع ایران باشه ولی شما یک نفر مخالف باشید، اون کار نباید انجام بشه …!!!!!! این الان جمهوریت هست یا دیکتاتوریت …. من نفهمیدم.

نقل از ایشون: هم وزیر خارجه آمریکا، هم اون دختره سخنگوشون که میاد وامیسته اونجا حرف میزنه …..!!!!

ببخشید وزیر امور خارجه شما و سرکار خانم افخم سخنگوی مربوطه نکه هر روز در وقت اداری میرن تونل نیایش بیل میزنن …. این چه وضع ادبیات هست اون دختره ….؟؟؟!!!!

نقل از ایشون: همین وزیر امور خارجه،…..و معاون او که یک زنی که میدانید، میشناسید او هم از …..؟؟؟؟؟؟!!!!!

مرد نا حسابی مثلا رهبر یک مملکت هستی و مثلا نماد یک مملکت خوب اگر قدری مودب تر با ادبیات زیبا تر صحبت کنی ولی با سیاست نمیشه …؟؟؟!!! انقدر آدم باید ضعیف باشه که مثل بچه ها که توی بازی راهش ندادن بیاد اینطوری صحبت کنه و از ادبیات بدرک و بهتر و …. استفاده کنه….؟؟؟!!!

در دو جمله آخر شما کامل برداشت و نگاهتون رو به جنس زن نشون دادید و کاملا مشخص هست که از نگاه شما نصف جمعیت دنیا که خانم ها تشکیل دادن چی هست و برخورد شما و چماق دارانتون با اونها به چه شکل هستش.

wpid-img_110175928225821.jpeg

0 thoughts on “رهبر امت مسلمین و مسلمات بعد از یک هفته از بیمارستان مرخص شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *